Wynajem

Wynajem

wózków widłowych i maszyn budowlanych

Długoterminowy wynajem wózków widłowych i maszyn budowalnych sprawia, że Państwa firma zarządza parkiem maszynowym tak, jakby należał on do Państwa, ale nie ponosi kosztów zakupu, napraw i amortyzacji sprzętu. Dzięki outsourcingowi zyskują Państwo jednocześnie oszczędność pieniędzy i wysoką jakość pojazdów w parku maszynowym.

Umiejętne planowanie wydatków to podstawa sukcesu finansowego firmy! 

tel. +48 33 484 18 55
kom. +48 533 054 926
email:
tomasz@eddi.com.pl | wynajem@eddi.com.pl

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych

Dostarczamy Państwu sprawne, gotowe do pracy, markowe wózki widłowe, dokładnie wtedy kiedy są potrzebne! Każde zapytanie o wynajem wózka widłowego wycenione zostanie indywidualnie, w zależności od rodzaju i liczby pojazdów, których aktualnie potrzebuje Państwa firma, a także czasu, na jaki chcą Państwo wynająć wózek widłowy.

Im dłuższy czas eksploatacji, tym korzystniejsza oferta. Firmom, które nie korzystają na co dzień z wózków widłowych, polecamy konkurencyjny cenowo wynajem krótkoterminowy. Stali Klienci mogą liczyć na preferencyjne stawki!

Wynajem maszyn budowlanych

Jeśli maszyna potrzebna jest jako sprzęt pomocniczy lub gdy taniej jest wynająć maszynę niż transportować własną kilkaset kilometrów, proponujemy Państwu krótkoterminowy wynajem maszyn budowlanych.

Firma Eddi Complex jako dealer maszyn budowlanych Günstig oferuje wynajem maszyn budowlanych, głównie ładowarek kołowych, koparko-ładowarek oraz koparek na okres od 3 miesięcy. Zaletą wynajmu np. ładowarki kołowej jest redukcja kosztów utrzymania własnego parku maszynowego oraz brak kosztów naprawy sprzętu (pod warunkiem, że usterka nie nastąpiła z winy operatora).

Im dłuższy okres wynajmu, tym korzystniejsza cena!

Wynajem maszyn budowlanych
Wynajem podestów roboczych

Wynajem podestów roboczych

Realizują Państwo pojedynczą inwestycję, w której potrzebny jest podest roboczy? A może w działalności Państwa firmy od czasu do czasu pojawiają się zlecenia, w których trzeba skorzystać z pomocy podestów ruchomych?

Dzięki ofercie wynajmu nowych lub używanych podestów roboczych, mogą Państwo realizować prace budowlane, remontowe i porządkowe na wysokościach, bez konieczności zakupu odpowiednich pojazdów. Zaproponujemy Państwu pojazd optymalny do charakteru wykonywanych prac. Może to być podest nożycowy, teleskopowy lub przegubowy. Dzięki niemu pracownicy zyskują wygodną i stabilną platformę do prac na wysokościach, o wiele bezpieczniejszą niż montowane na budowach rusztowania.

Szybki kontakt

Wynajem używanych wózków widłowych.
informacje tel. 533 054 926

Długoterminowy wynajem nowych maszyny budowlanych.
informacje tel. 881 727 277