leasing

Pomożemy wybrać najlepsze finansowanie!

tel. 33 484 18 55

Finansowanie

leasing wózków i maszyn budowalnych

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem wózków widłowych, a jednocześnie nie chcą Państwo ponosić ryzyka i obciążeń finansowych, związanych z kredytami bankowymi – zapraszamy do skorzystania z oferty leasingu.

Leasing to jedna z najkorzystniejszych form zakupu maszyn i urządzeń, spośród wszystkich umów zakupu dostępnych na polskim rynku. Decydując się na podpisanie umowy leasingowej, uzupełniają Państwo park maszynowy o nowoczesne i w pełni sprawne wózki widłowe oraz maszyny budowlane, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka inwestycyjnego. Mówiąc obrazowo, pojazdy, jakie Państwu dostarczamy, same na siebie zarabiają. Raty leasingowe znajdują pokrycie w aktualnych dochodach firmy, nie sięgając do jej kapitału. Wymagania stawiane leasingobiorcy są przy tym o wiele mniejsze, niż w innych formach finansowania firmy, np. kredytach bankowych.

Aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa przy zawieraniu umowy, korzystamy z usług liderów na rynku usług leasingowych. Stanowią oni gwarancję, że zawarta umowa i cały proces jej realizacji będą przebiegać bez zarzutu, a transakcja zostanie ubezpieczona.

Biorąc wózki widłowe i maszyny budowlane w leasing, zyskują Państwo podwójnie! Maszyny wspierają działalność Państwa firmy, a związane z nimi opłaty zasilają firmowe koszty. To najtańszy sposób na realizację inwestycji, który – dodatkowo – nie jest postrzegany jako zadłużenie firmy.

Korzyści dla Klienta

W leasingu operacyjnym, do kosztów uzyskania przychodów możemy zaliczyć:
- wpłatę początkową,
- raty leasingowe,
- koszty eksploatacyjne maszyny lub urządzenia,
- koszty ubezpieczenia,
- wpłatę stanowiącą wartość końcowa przedmiotu

Dlaczego leasing się opłaca?

Należny podatek VAT naliczany jest od poszczególnych opłat leasingowych z osobna, dzieki czemu nie trzeba płacić go w całości zaraz po zawarciu umowy. Wpłatę początkową oraz raty leasingowe można w całości wliczyć do kosztów uzyskania przychodu.

Leasing nie ogranicza możliwości korzystania przez leasingobiorcę z tradycyjnych form pozyskiwania środków na inwestycje, np. kredytu bankowego, umożliwia dostęp do innowacyjnych rozwiązań technicznych i nowoczesnej technologii bez angażowania własnych środków.

Daje możliwość podejmowania błyskaicznych decyzji inwestycyjnych i - co za tym idzie - natychmiastowe reagowanie na sytuację rynkową.

Leasing to znacznie prostsze i szybsze procedury niż w przypadku kredytu bankowego, szybka i wygodna forma pozyskiwania środków trwałych (minimum formalności, uproszczona procedura).