Serwis

Serwis

wózków widłowych i maszyn budowlanych

W działalności EDDI specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych, podestów ruchomych i maszyn budowlanych. Dzięki tej specjalizacji i wieloletniemu doświadczeniu, mogliśmy zaoferować naszym Klientom nie tylko wynajem, sprzedaż i leasing maszyn, ale także ich profesjonalny serwis.

Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dysponują profesjonalnym zapleczem serwisowym oraz samochodami serwisowymi z kompletnym wyposażeniem warsztatowym. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części. Zapewniamy kompleksową naprawę i przeglądy wózków widłowych.

Ofertą serwisową objęte są silniki, skrzynie biegów, elektronika, a nawet naprawa i wymiana opon. Świadczone przez EDDI usługi spełniają surowe wymogi Urzędu Dozoru Technicznego. Przeprowadzamy badania stanu technicznego oraz przygotowujemy wózki widłowe do odbioru UDT.

tel. +48 33 484 18 55
kom. +48 694 487 618
email:
serwis@eddi.com.pl

Formularz serwisowy

Formularz serwisowy

Wszelkie naprawy wykonywane są przez naszych wykwalifikowanych serwisantów/mechaników. W celu dokonania zgłoszenia serwisowego prosimy o wypełnienie poniższego formularza i odesłanie go na adres podany w zgłoszeniu.

Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy termin przyjazdu serwisanta.

wyślij zgłoszenie serwisowe
Kompleksowa obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Dokonując zakupu w naszej firmie otrzymujecie Państwo kompleksową obsługę.

Przygotujemy i przeprowadzimy badanie UDT oraz dostarczymy sprzęt własnym transportem.

icon
Przygotowanie do UDT

Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego pozwalające wykonywać przeglądy konserwatorskie.

Kompletujemy dokumentację techniczną niezbędną do przeprowadzenia rejestracji oraz przygotowujemy wózek widłowy do badania przez Inspektora UDT.

Dostarczamy do Klienta wózek gotowy do pracy.

icon
Odnowa lakiernicza

Jesteśmy w stanie wykonać kompletną odnowę lakierniczą maszyny budowlanej, maszyny rolniczej lub komunalnej ale przede wszystkim oferujemy odnowę wózków widłowych.

Dysponujemy własną lakiernią, możemy odebrać i dostarczyć sprzęt własnym transportem.

wybrane realizacje